Klimatizácia na výhodné splátky

Airfitting - klimatizácia na výhodné splátky aj u nás

Auto na lízing, byt na úver, televízor, chladnička alebo klimatizácia na splátky…

Kvalitná klimatizácia v dnešnej dobe nieje lacná záležitosť. Ak si chcete užívať komfort, nemala by Váš výber ovplyvňovať len cena! Nemenej dôležitá je odborné montáž, hlučnosť, ale aj spotreba elektrickej energie. Obstarávacia cena „lacnej“ klimatizácia je síce nižšia, ale za 3-4 roky používania bude spotreba elektrickej energie vyššia, ako cenový rozdiel, ktorý je medzi „lacnou“ a kvalitnou klímou. Klimatizácia na výhodné splátky je možnosť pre každého.

klimatizácia na výhodné splátky

Bežná prax

Martin žil s priateľkou v byte, ktorý si spolu kúpili na jar v roku 2017. Pred príchodom leta sa rozhodli nainštalovať si klimatizáciu, aby im spríjemnila bývanie v letných horúčavách. Porovnali si niekoľko ponúk z internetu, no nakoniec si v miestnom inzertnom časopise našli elektrikára, ktorý vo voľnom čase inštaluje klimatizácie ľuďom v ich meste. Keďže sa moc nevyznali, presvedčila ich nízka cena. Inštalácia sa podarila až na tretí pokus, lebo elektrikár si nevedel nájsť čas. Letná sezóna prebehla celkom v poriadku. Klimatizácia bola trochu hlučná, ale hovorili si, že si na to zvyknú. Na jeseň keď sa po večeroch už viac ochladilo, no v činžiaku sa ešte nekúrilo im začalo byť ľúto, že ich klimatizácia nemá funkciu KÚRENIA, a tak sa pred telkou zakrývali len dekami a hriali sa navzájom. Na jar 2018 keď chceli objednať jarný servis klimatizácie, sa už človeku ktorý im ju montoval ani nedovolali. Bolo veľmi horúce leto. Klíma mlela z posledného a aj tak to nestačilo na vychladenie ich bytu. Dokonca bola stále hlučnejšia a hlučnejšia, až sa im ju jedného dňa nepodarilo ani zapnúť. 3 mesiace čakali až sa im niekto konečne na ňu došiel pozrieť. Nikto totiž nechcel riešiť klimatizáciu, ktorú montoval niekto iný a v sezóne na to ani nemal čas. Medzitým im došlo aj ročné vyúčtovanie za elektriku. Bol tam nedoplatok, lebo „lacná“ klimatizácia si spapkala svoju dávku elektriky. Cena za opravu bola vysoká, skoro ako cena, ktorú zaplatili za novú klimatizáciu. Po dlhom rozhodovaní sa nakoniec rozhodli pre novú klimatizáciu na splátky, aby to pre nich nebola zbytočne veľká finančná záťaž. Na internete si vybrali spoľahlivého partnera firmu AIRFITTING s.r.o.

klimatizácia na výhodné splátky aj u nás

Prečo Airfitting s.r.o. ? Klimatizácia na výhodné splátky

S klimatizáciami pracujeme už cez 12 rokov. Za tie roky sme zistili, že sa oplatí investovať do kvalitných invertorových zariadení, ktoré Vám to vrátia nízkou spotrebou, dlhou životnosťou a bezproblémovým chodom. Japonský výrobca klimatizácií Mitsubishi Electric je na trhu od roku 1921, vyrába NAJtichšie, NAJúspornejšie a NAJspolahlivejšie klimatizácie na svete. Ako jediní na Slovensku dokážeme poskytnúť až 7 ročnú záruku na kompletné zariadenie aj montáž. Spolupracujeme so 4mi splátkovými spoločnosťami, aby ste si mohli vybrať nielen kvalitný produkt za férovú cenu, ale aj výšku a spôsob splácania, ktorý Vám bude vyhovovať. Načo platiť zbytočne celú sumu hneď, keď si ju môžete rozložiť na menšie splátky a klimatizáciu si užívať okamžite po inštalácii? Aj preto Vám odporúčame kúpiť kvalitnú klimatizáciu a dať si ju odborne nainštalovať. Nakoniec ušetríte veľa peňazí vďaka nízkej spotrebe a bezproblémovému chodu. Našu ponuku kvalitných klimatizácii Mitsubishi Electric najdete TU. Všetky modely Vám vieme poskytnúť aj na výhodne splátky.

Prečo klimatizácia na splátky?

Nákup na splátky je výhodný pre to, že si môžete kúpiť kvalitný produkt, ktorý Vám bude dlho a spoľahlivo slúžiť, no pri tom nezaťažíte Váš rodinný rozpočet. Výšku splátok a dĺžku doby splácania si určíte sami.

Chcem viac info o klímach

marketing@airfitting.sk alebo telefonicky na čísle 0907 04 40 80

Ďaľšie informácie nájdete na našom Facebooku Instagrame

klimatizácia na výhodné splátky aj u nás