O nás

350 0 klimatizacií
ročne
2500 0 nainštalovaných
klimatizácii
3500 0 zariadení
v správe
Airfitting - O nás

Juraj Močko si už ako zivnostník v roku 2008 popri naberaní skúseností uvedomoval aj narastajúci dopyt po odborníkoch nielen z oboru klimatizácií, ale aj vzduchotechniky, rekuperácie a tepelných čerpadiel. Na požiadavku trhu Juraj v roku 2011 zareagoval zostavením týmu schopných, spoľahlivých a zodpovedných ľudí a založil firmu Airfitting. Neustálim vzdelávaním a certifikáciami garantujeme vo firme Airfitting našim klientom, že dostanú vždy odborné poradenstvo, profesionálne vypracovaný projekt na mieru, vhodné zariadenie, montáž a skvelý záručný aj pozáručný servis.

Ponúkame produkty a riešenia ktoré zabezpečujú zvýšený komfort užívateľov, nízku spotrebu energií a dlhodobú spokojnosť.

Dnešné moderne klimatizácie slúžia nielen na komfortné vychladenie priestoru, ale zabezpečujú aj filtráciu vzduchu čo významne pomáha alergikom. Veľmi úsporné vykurovanie priestoru v zimných mesiacoch je samozrejmosťou!

Vďaka dlhodobej spolupráci s popredným výrobcom klimatizácie Mitsubishi Electric dokážeme uspokojiť nároky aj najnáročnejších klientov na dizajn, ekológiu a ekonomickú prevádzku zariadení.

Na všetky klimatizácie dokážeme poskytnúť 7 ročnú záruku, profesionálny servis, údržbu a starostlivosť.

Radi Vám poradíme a navrhneme ideálne riešenie dodavky a montáže klimatizácie, vhodnej rekuperácie, aj tepelného čerpadla nielen do bytu, či domu, ale aj do kancelárií, a veľkých stavebných projektov.

… riešenie na mieru, profesionálna montáž, priateľský prístup a čistota…

Príďte sa presvedčiť do nášho Showroomu!

Čo hovoria naši zákazníci?

Michal M.

Michal M.

Bratislava
V čase keď som hľadal ja a moja rodina možnosť zavedenia klimatizácie do našich bytov, nám bolo cez našu známu doporučená firma Airfitting ako firma poskytujúca vynikajúcu kvalitu za primeranú cenu. Som rád, že sme sa rozhodli pre túto firmu, pretože sa nám dostalo okrem naozaj vynikajúcej kvality za dobrú cenu aj flexibilného, profesionálného a priateľského prístupu. Na základe vlastných skúseností a skúseností mojej rodiny som ďalej odporúčal túto firmu môjmu najbližšiemu okoliu, ktoré bolo rovnako spokojné ako sme boli my. Určite budem s radosťou šíriť dobre meno tejto firmy aj naďalej.
Eva K.

Eva K.

Bratislava
Aj keď mám rada leto a teplá, niekedy je to už naozaj neznesiteľné a preto som sa rozhodla zaviesť si do bytu klímu. Priateľ mi doporučil firmu Airfitting a jediné čo môžem potvrdiť je maximálna spokojnosť od momentu objednávky až po jej samotnú realizáciu. Čo si na tejto firme najviac cením je, že sa snažia vyjsť zákazníkovi v ústrety najviac ako sa len dá. Firmu Airfitting odporúčam každému, kto zvažuje klimatizáciu u seba doma.
Milan Š.

Milan Š.

Šintava
Rýchla reakcia na moju požiadavku klimatizácie a výborné riešenie! Nechal som si poradiť a zakúpil som štvorsmernú kazetovú jednotku Mitsubishi Electric.

Anna M.

Sládkovičovo
Chlapci mi pomohli s výberom klimatizácie, lebo ja sa tomu vôbec nerozumiem. V letných horúčavách som sa príjemne schladila, ale veľmi ma potešila funkcia kúrenia v zimných mesiacoch. Viem si nastaviť presnú teplotu, ktorá mi vyhovuje a nemám vysoké účty za elektriku, čo je veľmi dôležité. Ďakujem veľmi pekne a odporúčam každému.

Spoločnosti, s ktorými spolupracujeme

Váhate s výberom?

Radi vám poradíme, ktorá klimatizácia je najvhodnejšia do vašich priestorov.