O nás

0

klimatizácií
ročne

0

nainštalovaných
klimatizácií

0

zariadení
v správe

Juraj Močko si už ako zivnostník v roku 2008 popri naberaní skúseností uvedomoval aj narastajúci dopyt po odborníkoch nielen z oboru klimatizácií, ale aj vzduchotechniky, rekuperácie a tepelných čerpadiel. Na požiadavku trhu Juraj v roku 2011 zareagoval zostavením týmu schopných, spoľahlivých a zodpovedných ľudí a založil firmu Airfitting. Neustálim vzdelávaním a certifikáciami garantujeme vo firme Airfitting našim klientom, že dostanú vždy odborné poradenstvo, profesionálne vypracovaný projekt na mieru, vhodné zariadenie, montáž a skvelý záručný aj pozáručný servis.

Ponúkame produkty a riešenia ktoré zabezpečujú zvýšený komfort užívateľov, nízku spotrebu energií a dlhodobú spokojnosť.

Dnešné moderne klimatizácie slúžia nielen na komfortné vychladenie priestoru, ale zabezpečujú aj filtráciu vzduchu čo významne pomáha alergikom. Veľmi úsporné vykurovanie priestoru v zimných mesiacoch je samozrejmosťou!

Vďaka dlhodobej spolupráci s popredným výrobcom klimatizácie Mitsubishi Electric dokážeme uspokojiť nároky aj najnáročnejších klientov na dizajn, ekológiu a ekonomickú prevádzku zariadení.

Na všetky klimatizácie dokážeme poskytnúť 7 ročnú záruku, profesionálny servis, údržbu a starostlivosť.

Radi Vám poradíme a navrhneme ideálne riešenie dodavky a montáže klimatizácie, vhodnej rekuperácie, aj tepelného čerpadla nielen do bytu, či domu, ale aj do kancelárií, a veľkých stavebných projektov.

… riešenie na mieru, profesionálna montáž, priateľský prístup a čistota…

Príďte sa presvedčiť do nášho Showroomu!

Kde nás nájdete

ZÁPADNÉ SLOVENSKO

Inštaláciu zariadenia realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom a Trenčianskom kraji

PIEŠŤANY

Prídte si do showroomu Mitsubishi Electric vyskúšať klimatizácie, o ktoré máte záujem. Dohodnite si stretnutie, radi vám poradíme.

0907 551 698

support@airfitting.sk

Nezáväzná cenová ponuka do 24 hodín zdarma!