fbpx

Pre firmy

Už od roku 2010 sme partnerom mnohých spoločností

Nainštalovali sme už viac ako 3500 klimatizácií a staráme sa o viac ako 5000 zariadení.

Kde nás nájdete

ZÁPADNÉ SLOVENSKO

Inštaláciu zariadenia realizujeme v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom a Trenčianskom kraji.

PIEŠŤANY

Prídte si do showroomu Mitsubishi Electric vyskúšať klimatizácie, o ktoré máte záujem. Dohodnite si stretnutie, radi vám poradíme.

0907 551 698

support@airfitting.sk

Nezáväzná cenová ponuka do 24 hodín zdarma!

Referencie

Slovenská sporiteľňa

Firma Airfitting s.r.o. nám úspešne dodala a zrealizovala viac ako 17 projektov v rámci celého Slovenska. Pri kompletnej rekonštrukcii každej pobočky vykonali demontáž a ekologickú likvidáciu starých klimatizačných zariadení a vzduchotechniky. Dodali a nainštalovali nové technické zariadenia podľa zadaného projektu. Práce prebehli bez komplikácií a v dohodnutom termíne. V budúcnosti máme naplánované ďalšie projekty v ktorých určite radi využijeme služby firmy Airfitting s.r.o.

Kärcher Slovakia

Firma Airfitting s.r.o. vyhrala výberové konanie na údržbu klimatizácie a vzduchotechniky v našej budove. Zabezpečujú čistenie kuchynských odsávačov pár. Spolupráca je ústretová, oceňujem flexibilitu a zodpovedný prístup.

Allianz

Firma Airfitting je náš spoľahlivý technický partner už 4 roky. Starajú sa nám o viac ako 300 klím na 7. prevádzkach po západnom Slovensku. Na pobočke Allianz Račianska ul. v Bratislave nám previedli kompletnú výmenu 35 Fancoilov a Chillera v celej budove. Pracujú spoľahlivo, rýchlo a profesionálne!

Slovnaft čerpacie stanice

Chalani z Airfitting nám zabezpečovali prechod modelu čerpacích staníc na Fresh Corner na 14tich prevádzkach. Boli dodané a nainštalované dverné clony, digestory, klimatizácie, vetranie priestorov a odvetrávače umývacích boxov. Ďakujeme.

Vodné dielo Gabčíkovo

Dodávka a montáž klimatizačných zariadení Mitsubishi Electric v dozorni plavby pre riadiaci tím vodného diela. Podali obdivuhodný výkon v stiesnených podmienkach. Všetko spoľahlivo funguje a spríjemňuje nám naše pracovné prostredie. Sme spokojní a vďační.

Firex Slovakia

V našom sídle spoločnosti v Novom Meste nad Váhom nám odborníci z Airfitting realizovali kompletnú dodávku klími, rekuperácie aj tepelného čerpadla s hydroboxom. Spolupráca bola super.

Práčovňa Salesianer Miettex

Firmou Airfitting nám bola vykonaná dodávka a montáž vodného výmenníka chladu v centrálnej vzduchotechnike pre celú práčovňu a čistiareň, ďalej výmena klimatizačných zariadení v administratívnej budove. Naša spolupráca pokračuje v profylaktickom servise našich technických zariadení naďalej a sme radi, že sme našli spoľahlivého partera.

Sociálna poisťovňa Bratislava

Firma Airfitting s.r.o. vyhrala výberové konanie na údržbu klimatizácie a vzduchotechniky v našej budove. Zabezpečujú čistenie kuchynských odsávačov pár. Spolupráca je ústretová, oceňujem flexibilitu a zodpovedný prístup.

Spoločnosti, s ktorými spolupracujeme

Certifikáty